Dyskoteka karnawaowa dla uczniw szkoy podstawowej
Dyskoteka karnawaowa dla uczniw szkoy podstawowejW czwartek 7 lutego, odbya si w naszej szkole dyskoteka karnawaowa dla uczniw klasy czwartej i pitej szkoy podstawowej. Wikszo uczniw przyniosa mniej lub bardziej rzucajcy si w oczy element karnawaowy (peruki, maski, okulary itp.). Zabawa bya poprzeplatana licznymi konkursami – oj, byo wesoo!!!

Wszyscy wiemy, e za kilka dni obchodzimy „Walentynki” – wito Zakochanych. Nie zabrako rwnie i tego akcentu. Podczas dyskoteki zostay rozdane kartki walentynkowe, ktre uczniowie skadali w wietlicy szkolnej do specjalnie przygotowanej skrzynki pocztowej. Najwicej „walentynek” otrzymay Milena Raszeja i Laura Szprga z kl. VA. Dokonano rwnie wyboru „Walentynki” i „Walentego” – zostali nimi: Julia Fryca i Hubert Kulczyk z kl. IVA.