Hiszpania wygrywa "Nasze mae EURO 2012"
Hiszpania wygrywa "Nasze mae EURO 2012"W Dniu Dziecka w naszej szkole odbya si impreza "Nasze mae EURO 2012". Uczniowie klas szkoy podstawowej i gimnazjum wczyli si z duym zaangaowaniem w organizacj tej imprezy. Kada klasa reprezentowaa jednego uczestnika EURO 2012.
Reprezentacje pastw odwiedzali poszczeglne "stadiony" w Gdasku, Warszawie, Wrocawiu i Poznaniu zdobywali punkty wykonujc tam zadania.
Punkty mona byo zdoby w zadaniach sprawnociowych, pytaniach dotyczcych stadionw Euro, uczestnikw i naszej reprezentacji. Wraenie robiy wierszyki i przypiewki uoone przez uczniw a rwnie wykonywany przez poszczeglne klasy hymn EURO 2012 "Koko Euro spoko"
Nasze Euro wygraa Hiszpania gwny faworyt prawdziwych mistrzostw, przed Angli i Chorwacj.
W tym dniu odbyy si rwnie prezentacje projektw edukacyjnych.

Zobacz fotogaleri