IX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojzycznej
IX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji NiemieckojzycznejW rod 23 maja czworo uczniw Szkoy Podstawowej Sportowej zaprezentowao si w IX Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckojzycznej. W konkursie wzili udzia przedstawiciele szk podstawowych z Rytla, filii w Krzyu, a take gospodarze ze Szkoy Podstawowej nr 1 w Czersku. Nas reprezentowali Zuzanna Sijka, Szymon Thiede (uczniowie klas szstych) David Tumbrger I Maksymilian Kosobucki (klasy czwartej). Wszyscy uczestnicy bardzo ciekawie recytowali wybrane wiersze w jzyku niemieckim. Oryginalna interpretacja wiersza "Das Krokodil" Maksymiliana Kosobuckiego zostaa doceniona i uzyskaa II miejsce. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ksikowe, a pozostali uczestnicy pamitkowe dyplomy i drobne upominki.
GRATULUJEMY I YCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYCH KONKURSACH!

Zobacz fotogaleri