Co dalej Gimnazjalisto?
Co dalej Gimnazjalisto?Dnia 29 kwietnia 2012 roku w naszym gimnazjum odbyo si spotkanie z przedstawicielami szk ponadgimnazjalnych, w ktrym uczestniczyli uczniowie klas trzecich wraz z rodzicami.

Kolejno prezentoway si nastpujce szkoy: LO Czersk, II LO Chojnice, Zesp Szk Ponadgimnazjalnych Malachin, Zesp Szk Ponadgimnazjalnych Czarna Woda, Zesp Szk Ponadgimnazjalnych nr 1Chojnice, Zesp Ksztacenia Ponadgimnazjalnego nr 2 Chojnice, Zesp Szk Ponadgimnazjalnych nr 3Chojnice, Zesp Szk Licealnych i Agrotechnicznych- Tuchola, Zesp Szk Licealnych i Technicznych Tuchola.
Przedstawiciele zapoznali zainteresowanych z kierunkami ksztacenia w danej szkole, rekrutacji i wielu ciekawostkach. Kady uczestnik otrzyma ulotki lub broszury informacyjne do samodzielnego przestudiowania w domu. Przybyli gocie chtnie odpowiadali na zadawane przez uczniw pytania.
Spotkanie byo doskona form zapoznania si z ofert szk i wyboru tej, ktra bya najbardziej interesujca.

Zobacz fotogaleri