Podsumowanie konkursw wojewdzkich
Z roku na rok ronie liczba finalistw i laureatw Wojewdzkich Konkursw Przedmiotowych w naszej szkole!

Dnia 8 kwietnia 2011r. w Gimnazjum i Liceum Jezuitw w Gdyni odbya si uroczysto podsumowujca Wojewdzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Owiaty w Gdasku. Na uroczysto zosta zaproszony ucze klasy I b Marcel Kopciowski, ktry uzyska tytu laureata Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego w roku szkolnym 2010/11 i znalaz si w cisej czowce gimnazjalistw z wojewdztwa pomorskiego.
W tym roku szkolnym uczniowie Zespou Szk im. Jana Pawa II w Czersku prcz tytuu laureata wywalczyli a 9 tytuw Finalistw Wojewdzkich Konkursw Przedmiotowych. Trzy tytuy: finalisty Wojewdzkiego Konkursu Matematycznego, Wojewdzkiego Konkursu Informatycznego oraz Wojewdzkiego Konkursu Fizyki z Astronomi zdoby Julian Prolejko z kl. II c, Jakub Jarzbek z kl. IIIc wywalczy dwa tytuy: finalisty Wojewdzkiego Konkursu Matematycznego oraz Wojewdzkiego Konkursu Fizyki z Astronomi. Obaj chopcy ju teraz otrzymali na rce Dyrektora Szkoy Pani Ewy Wryczy zaproszenia do kontynuowania nauki w najlepszych Liceach Trjmiejskich: Liceum Nr III w Gdyni oraz Liceum Autonomicznym w Gdasku.
Rwnie w dziedzinie nauk przyrodniczych nie zabrako sukcesw. W Wojewdzkim Konkursie Biologicznym tytuy finalistw uzyskali Monika Narloch z klasy III d oraz Arkadiusz Szreiber z klasy III c. Monika i Arek rwnie otrzymali zaproszenie do dalszej nauki w Akademickim Liceum Oglnoksztaccym „Lingwista” w Gdasku.
W finale Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego znalaza si rwnie Claudia Migula z kl. II c. Finalistk Wojewdzkim Konkursu Biblijnego zostaa Aleksandra Pestka z kl. I b.
Gratulujemy naszej modziey tak zaszczytnych tytuw, bardzo wysokich wynikw w nauce oraz zachcamy do dalszej sumiennej pracy. Zdajemy sobie spraw z ogromnej roli, jak odgrywa wiedza i dobre wyksztacenie modziey w budowaniu przyszoci lokalnego rodowiska i pastwa.
Nie byoby tych wszystkich sukcesw, gdyby nie systematyczna praca uczniw i fachowa pomoc nauczycieli opiekunw z poszczeglnych przedmiotw, ktrzy z oddaniem pomagaj w przyswajaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejtnoci. Gratulujemy i dzikujemy rwnie rodzicom, ktrzy maj szczeglnie motywujcy wpyw na uczniw.
Niech sukcesy naszych uczniw bd zacht dla innych zdolnych do zdobywania jak najlepszych wynikw i rozwijania uzdolnie.
Dyrekcja Zespou Szk im. Jana Pawa II w Czersku